LiquidForce veebipoe müügitingimused

Ostmine

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad LiquidForce.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja OÜ Alleaa, reg.kood 10947137, aadress Kuusiku 11, Tabasalu 76901, Harju maakond (edaspidi Veebipood LF) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest LF toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood LF jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.liquidforce.ee

Hinnainfo

Kõik Veebipoes LF toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Ostudel, mille kogusumma jääb alla 150 euro ja millele kättesaamise koht ei ole Tarbijaga eraldi kokkulepitud, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.

Üle 150 euro maksumusega kaupade (va. vee- ja surfilauad) transport pakiautomaati üle Eesti on tasuta.

Tarbija soovil kulleriga tema poolt näidatud aadressile tarnitud vee- ja/või surfilaua transport on tasuline vastavalt kullerfirma hinnakirjale.

Kuller teavitab Tarbijat ette kauba saabumisest ning lepitakse kokku täpne kellaaeg.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Veebipood LF vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood LF jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.liquidforce.ee

Maksmine

Tellimuse vormistamine

Lisa endale meelepärased ja soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis viitele “Vaata ostukorvi” ja seejärel „Mine maksmaˮ.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ja vajutage viitele „Esita tellimusˮ. Seejärel saate tasuda mugavalt pangaülekandega.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 09.00−18.00 ). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ puhul.

Müügilepingu jõustumine

Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood LF andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood LF poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipood LF tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe LF pangakontole.

Veebipood LF on õigus veahinna puhul müügileping tühistada. Tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 90 lg 1 alusel võib tehingu, mis on tehtud olulise eksimuse mõjul, tühistada. TsÜS § 92 lg 1 järgi on eksimus ebaõige ettekujutus tegelikest asjaoludest. TsÜS § 92 lg 3 p 2 järgi, tehingu teinud isik võib olulise eksimuse mõjul tehtud tehingu tühistada, kui tehingu teine pool teadis või pidi teadma eksimusest ja eksinud poole eksimusse jätmine oli vastuolus hea usu põhimõttega.